mpb
15 اسفند 1401 - 21:04

طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت اثرات کم‌نظیری خواهد داشت

بوشهر- فرماندار بوشهر گفت: طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور یک طرح اساسی، جهادی و بی سابقه است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح رحیمی بعد از ظهر دوشنبه در مراسم روز درختکاری که به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در پارک جنگلی چاهکوتاه برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته منابع طبیعی، بر درختکاری و ترویج فرهنگ صیانت از منابع طبیعی تاکید داشت.

فرماندار بوشهر با اشاره به طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور گفت: طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور یک طرح اساسی، جهادی و بی سابقه است که از ابتدا تا انتهای آن با حضور و ظرفیت و توان مردم علاقمند به کشور و دوستداران طبیعت اجرا و باعث ارتقا امنیت زیستی کشور خواهد شد.

رحیمی در حاشیه این مراسم بیان کرد: برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر مسمومیت دسته‌جمعی دانش آموزان در استان، منتشر شده که صحت ندارد و خوشبختانه تا به امروز موردی از مسمومیت دانش‌آموزان در استان گزارش نشده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تمام معلمان و دانش آموزان مدرسه اعلام شده در سلامت کامل هستند و متأسفانه برخی به دنبال شایعه پراکنی و ایجاد ترس در میان خانواده دانش‌آموزان هستند اما خوشبختانه هیچ مشکلی وجود ندارد.

فرماندار بوشهر بیان کرد: کتباً به آموزش و پرورش شهرستان اعلام شده است که در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک به‌سرعت پیگیری‌های لازم انجام بگیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1077679